Oferta

GENERALNE WYKONAWSTWO

ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĄ OBIEKTÓW TECHNOLOGICZNYCH ORAZ INTEGRACJĄ WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I WYPOSAŻENIA TECHNICZNEGO OBIEKTÓW KULTURY

Posiadana wiedza, doświadczenie, potencjał techniczny i ekonomiczny umożliwiają SimplyTech świadczenie kompleksowych usług w zakresie przygotowania i prowadzenia skomplikowanych inwestycji infrastrukturalnych w charakterze generalnego wykonawcy lub integratora technologicznego.
Przy współpracy specjalistycznych firm branżowych i bezpośrednich dostawców urządzeń i materiałów realizujemy zadania obejmujące prace budowlane – wykończeniowe, specjalistyczne prace aranżacyjne w tym aranżacja akustyczne pomieszczeń, instalacje HVAC, klimatyzację precyzyjną, systemy bezpieczeństwa pożarowego, SUG, infrastrukturę teleinformatyczną, automatykę i BMS oraz inne specjalistyczne systemy obiektowe wymagane przez Inwestorów.

Współpracujemy na stałe ze specjalistami i konsultantami z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, BHP, akustyki, projektantami branżowymi i projektantami wnętrz, specjalistami z zakresie rozwiązań IT.

Każdy realizowany projekt traktujemy indywidualnie i zawsze wykorzystujemy naszą najlepszą wiedzę i długoletnie doświadczenie w realizacji.

AKUSTYKA POMIESZCZEŃ

WYKONUJEMY ARANŻACJE POMIESZCZEŃ O WYSOKICH WYMAGANIACH AKUSTYCZNYCH

Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz zapewniające uzyskanie dostosowanych do charakteru pomieszczeń parametrów akustycznych. W zakresie prac aranżacyjnych jest zapewnienie izolacyjności akustycznej przegród budowlanych, wykonanie ustrojów akustycznych na ścianach, wykonanie sufitów akustycznych oraz wykończenie podłóg wykładzinami o odpowiednich parametrach. W zakresie naszych usług jest również wykonanie audytoriów w technologii podłogi technicznej.
Pracujemy w obiektach nowoprojektowanych oraz istniejących obiektach dostosowywanych do aktualnych wymagań akustycznych np. kina cyfrowego, sal koncertowych z możliwością rejestracji dźwięku.
Ze względu na zróżnicowane wymagania techniczne i estetyczne użytkowników stosujemy różnego rodzaju technologie i materiały, aby uzyskać optymalny efekt końcowy.
Naszym celowym działaniem jest nie wiązanie się z konkretnym dostawcą rozwiązań technicznych, co umożliwia nam stosowanie większości dostępnych na rynku materiałów.
Współpracujemy z dystrybutorami różnego rodzaju materiałów np. panele akustyczne Lambri, Gustafs, sufity Rockfon, Ecophon, ustroje tkaninowe.
Zawsze dbamy o rozwiązania kompleksowe. Zwracamy uwagę klientom na potencjalne zagrożenia związane np. z instalacjami wentylacji i klimatyzacji, rodzaj stosowanej stolarki, stosowanie nieodpowiedniego wyposażenia np. foteli.

W obiektach modernizowanych staramy się zachować historyczny charakter wnętrz, niejednokrotnie stosując elementy wyposażenia poddawane renowacji.

Wszystkie wykonywane prace aranżacyjne zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, zgodność z obowiązującymi przepisami ochrony pożarowej budynków.

INFRASTRUKTURA ELEKTRYCZNA

WYKONUJEMY INSTALACJE ELEKTRYCZNE, BUDYNKOWE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA, SYSTEMY OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO, AUTOMATYKĘ BUDYNKOWĄ

Wykonujemy pełny zakres instalacji elektrycznych i niskoprądowych obiektowych:

  • instalacje siłowe i oświetleniowe
  • systemy zasilania rezerwowego i gwarantowanego
  • oświetlenie awaryjne i przeszkodowe
  • okablowanie strukturalne
  • systemy kontroli dostępu i antywłamaniowe
  • automatykę budynkową

Posiadamy uprawnienia budowlane, projektowe i wykonawcze, świadectwa kwalifikacyjne oraz szereg certyfikatów ze szkoleń branżowych.
Doświadczenie zdobywaliśmy w czasie realizacji dużych i ciekawych obiektów takich jak Stadion Narodowy w Warszawie, Port Lotniczy im. F. Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Lublin, Największe Centra Przetwarzania Danych w kraju.  

Posiadamy stałe ekipy doświadczonych instalatorów. Używamy materiałów najwyższej jakości.

DATA CENTER

REALIZUJEMY ELEMENTY LUB KOMPLEKSOWĄ INFRASTRUKTURĘ TYPU DATA CENTER

WYPOSAŻENIE TECHNICZNE SAL WIDOWISKOWYCH, KINOWYCH

DOSTARCZAMY ELEMENTY WYPOSAŻENIA SAL WIDOWISKOWYCH, KINOWYCH, KONCERTOWYCH TAKIE JAK FOTELE, SPECJALISTYCZNE OŚWIETLENIE, SYSTEMY KURTYNOWE I ELEMENTY MECHANIKI SCENICZNEJ

W ramach kompleksowej realizacji obiektów kultury oferujemy projekty i wykonanie specjalistycznych systemów scenicznych mechaniki sceny, oświetlenia scenicznego, elektroakustyki i kinotechniki oraz wyposażenie sal w fotele kinowe i teatralne, ekrany projekcyjne, okotarowanie sceniczne, oświetlenie przeszkodowe.
Zapewniamy pełna koordynację prac specjalistycznych związanych z technologicznym wyposażeniem obiektów z pracami budowlanymi i wykończeniowymi pomieszczeń.
Przy realizacji tego typu zadań opieramy się na długoletniej współpracy z partnerami technologicznymi. Stosujemy nowoczesne rozwiązania na bazie najnowszych dostępnych na rynku urządzeń.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

PROJEKTOWANIE, DORADZTWO TECHNICZNE I INWESTYCYJNE

ZAJMUJEMY SIĘ OPRACOWANIEM DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ, WSPIERAMY W PRZYGOTOWANIU DOKUMENTACJI DO UZYSKANIA DOTACJI FINANSOWYCH

Oferujemy usługi projektowe w pełnym zakresie międzybranżowym. Posiadamy doświadczenie i uprawnienia budowlane do projektowania międzybranżowego.
Wspieramy Inwestorów w szacowaniu kosztów inwestycji, w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesu inwestycyjnego.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne dla biur projektowych w zakresie akustyki i wyposażenia sal kinowych, wykładowych, konferencyjnych, itp.

Wierzymy w prostotę, kreatywność i proste, funkcjonalne rozwiązania.

Dane teleadresowe

ul. Strażacka 63/65
04-462 Warszawa

Telefon: +48 609 00 18 48
e-mail: biuro@simply-tech.pl

CopyRight SimplyTech Sp. z o.o.

IT.PStudio tworzenie stron internetowych

Korzystanie ze strony internetowej simply-tech.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się