Oferta

GENERALNE WYKONAWSTWO

ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĄ OBIEKTÓW TECHNOLOGICZNYCH ORAZ INTEGRACJĄ WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I WYPOSAŻENIA TECHNICZNEGO OBIEKTÓW KULTURY

Posiadana wiedza, doświadczenie, potencjał techniczny i ekonomiczny umożliwiają SimplyTech świadczenie kompleksowych usług w zakresie przygotowania i prowadzenia skomplikowanych inwestycji infrastrukturalnych w charakterze generalnego wykonawcy lub integratora technologicznego.
Przy współpracy specjalistycznych firm branżowych i bezpośrednich dostawców urządzeń i materiałów realizujemy zadania obejmujące prace budowlane – wykończeniowe, specjalistyczne prace aranżacyjne w tym aranżacja akustyczne pomieszczeń, instalacje HVAC, klimatyzację precyzyjną, systemy bezpieczeństwa pożarowego, SUG, infrastrukturę teleinformatyczną, automatykę i BMS oraz inne specjalistyczne systemy obiektowe wymagane przez Inwestorów.

Współpracujemy na stałe ze specjalistami i konsultantami z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, BHP, akustyki, projektantami branżowymi i projektantami wnętrz, specjalistami z zakresie rozwiązań IT.

Każdy realizowany projekt traktujemy indywidualnie i zawsze wykorzystujemy naszą najlepszą wiedzę i długoletnie doświadczenie w realizacji.

INFRASTRUKTURA ELEKTRYCZNA

WYKONUJEMY INSTALACJE ELEKTRYCZNE, BUDYNKOWE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA, SYSTEMY OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO, AUTOMATYKĘ BUDYNKOWĄ

Wykonujemy pełny zakres instalacji elektrycznych i niskoprądowych obiektowych:

  • instalacje siłowe i oświetleniowe
  • systemy zasilania rezerwowego i gwarantowanego
  • oświetlenie awaryjne i przeszkodowe
  • okablowanie strukturalne
  • systemy kontroli dostępu i antywłamaniowe
  • automatykę budynkową

Posiadamy uprawnienia budowlane, projektowe i wykonawcze, świadectwa kwalifikacyjne oraz szereg certyfikatów ze szkoleń branżowych.
Doświadczenie zdobywaliśmy w czasie realizacji dużych i ciekawych obiektów takich jak Stadion Narodowy w Warszawie, Port Lotniczy im. F. Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Lublin, Największe Centra Przetwarzania Danych w kraju.  

Posiadamy stałe ekipy doświadczonych instalatorów. Używamy materiałów najwyższej jakości.

DATA CENTER

REALIZUJEMY ELEMENTY LUB KOMPLEKSOWĄ INFRASTRUKTURĘ TYPU DATA CENTER

AKUSTYKA POMIESZCZEŃ

WYKONUJEMY ARANŻACJE POMIESZCZEŃ O WYSOKICH WYMAGANIACH AKUSTYCZNYCH

Wykonujemy kompleksowe aranżacje wnętrz zapewniające uzyskanie dostosowanych do charakteru pomieszczeń parametrów akustycznych. W zakresie prac aranżacyjnych jest zapewnienie izolacyjności akustycznej przegród budowlanych, wykonanie ustrojów akustycznych na ścianach, wykonanie sufitów akustycznych oraz wykończenie podłóg wykładzinami o odpowiednich parametrach. W zakresie naszych usług jest również wykonanie audytoriów w technologii podłogi technicznej.
Pracujemy w obiektach nowoprojektowanych oraz istniejących obiektach dostosowywanych do aktualnych wymagań akustycznych np. kina cyfrowego, sal koncertowych z możliwością rejestracji dźwięku.
Ze względu na zróżnicowane wymagania techniczne i estetyczne użytkowników stosujemy różnego rodzaju technologie i materiały, aby uzyskać optymalny efekt końcowy.
Naszym celowym działaniem jest nie wiązanie się z konkretnym dostawcą rozwiązań technicznych, co umożliwia nam stosowanie większości dostępnych na rynku materiałów.
Współpracujemy z dystrybutorami różnego rodzaju materiałów np. panele akustyczne Lambri, Gustafs, sufity Rockfon, Ecophon, ustroje tkaninowe.
Zawsze dbamy o rozwiązania kompleksowe. Zwracamy uwagę klientom na potencjalne zagrożenia związane np. z instalacjami wentylacji i klimatyzacji, rodzaj stosowanej stolarki, stosowanie nieodpowiedniego wyposażenia np. foteli.

W obiektach modernizowanych staramy się zachować historyczny charakter wnętrz, niejednokrotnie stosując elementy wyposażenia poddawane renowacji.

Wszystkie wykonywane prace aranżacyjne zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, zgodność z obowiązującymi przepisami ochrony pożarowej budynków.

WYPOSAŻENIE TECHNICZNE SAL WIDOWISKOWYCH, KINOWYCH

DOSTARCZAMY ELEMENTY WYPOSAŻENIA SAL WIDOWISKOWYCH, KINOWYCH, KONCERTOWYCH TAKIE JAK FOTELE, SPECJALISTYCZNE OŚWIETLENIE, SYSTEMY KURTYNOWE I ELEMENTY MECHANIKI SCENICZNEJ

W ramach kompleksowej realizacji obiektów kultury oferujemy projekty i wykonanie specjalistycznych systemów scenicznych mechaniki sceny, oświetlenia scenicznego, elektroakustyki i kinotechniki oraz wyposażenie sal w fotele kinowe i teatralne, ekrany projekcyjne, okotarowanie sceniczne, oświetlenie przeszkodowe.
Zapewniamy pełna koordynację prac specjalistycznych związanych z technologicznym wyposażeniem obiektów z pracami budowlanymi i wykończeniowymi pomieszczeń.
Przy realizacji tego typu zadań opieramy się na długoletniej współpracy z partnerami technologicznymi. Stosujemy nowoczesne rozwiązania na bazie najnowszych dostępnych na rynku urządzeń.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

PROJEKTOWANIE, DORADZTWO TECHNICZNE I INWESTYCYJNE

ZAJMUJEMY SIĘ OPRACOWANIEM DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ, WSPIERAMY W PRZYGOTOWANIU DOKUMENTACJI DO UZYSKANIA DOTACJI FINANSOWYCH

Oferujemy usługi projektowe w pełnym zakresie międzybranżowym. Posiadamy doświadczenie i uprawnienia budowlane do projektowania międzybranżowego.
Wspieramy Inwestorów w szacowaniu kosztów inwestycji, w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesu inwestycyjnego.
Zapewniamy wsparcie merytoryczne dla biur projektowych w zakresie akustyki i wyposażenia sal kinowych, wykładowych, konferencyjnych, itp.

Wierzymy w prostotę, kreatywność i proste, funkcjonalne rozwiązania.

Dane teleadresowe

ul. Strażacka 63/65
04-462 Warszawa

Telefon: +48 609 00 18 48
e-mail: biuro@simply-tech.pl

CopyRight SimplyTech Sp. z o.o.

IT.PStudio tworzenie stron internetowych

Korzystanie ze strony internetowej simply-tech.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się