Produkty

Produkty

Firma SimplyTech proponuje łatwy i funkcjonalny sposób renowacji i rearanżacji starych sal kinowych. Poza wartościami estetycznymi i akustycznymi proponowane systemy poprawiają komfort użytkownika. Co więcej, dzięki proponowanym systemom Simply, przestrzeń spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa.

 

SimplyFloor

Podłoga modułowa to doskonały, wysokiej jakości produkt, stworzony specjalnie dla kin, które wymagają renowacji powierzchni użytkowej. Montaż konstrukcji jest realizowany szybko i bez potrzeby ingerencji w istniejącą strukturę.

(więcej wkrótce)

 

SimplyAccouWall

System ścian akustycznych dedykowany do przestrzeni o wysokich wymaganiach akustycznych takich jak sale kinowe, audytoria, sale koncertowe.

(więcej wkrótce)

 

Wierzymy w prostotę, kreatywność i proste, funkcjonalne rozwiązania.

Dane teleadresowe

ul. Strażacka 63/65
04-462 Warszawa

Telefon: +48 609 00 18 48
e-mail: biuro@simply-tech.pl

CopyRight SimplyTech Sp. z o.o.

IT.PStudio tworzenie stron internetowych

Korzystanie ze strony internetowej simply-tech.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w Polityce prywatności) zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam się